TARİHÇE

Firmamız ürettiği ürünler ile ülkemizde ve dünya da basınçlı sulama sistemlerinin kullanılmasında, yaygınlaşmasında ve geliştirilmesinde çalışmalar yapan Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen sulama firmalarındandır.

Bu güne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretimi amaç edinerek, tarım sektörünün ihtiyacı olan basınçlı sulama sistemleri başlığı altında; Yağmurlama sulama sistemleri, Damla Sulama Sistemleri ve Filtre sistemleri üretmektedir.

Firmamız Türkiye’de oluşturduğu bayii ağı ile ürünlerini nihai tüketici olan çiftçilerimize ulaştırırken, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında yer alan birçok ülkede distribütörler ve temsilciler aracılığı ile dünya pazarında yer almaktadır.

Firmamız Profesyonel teknik kadrosu ile birlikte, toplam kalite prensipleri ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda teknolojinin gerektirdiği yenilikleri, üretmiş olduğu ürünlerde uygulayarak yenilikçiliğin öncüsü konumundadır.

Bünyesinde yapmış olduğu AR_GE çalışmaları sonucu ürettiği ürünlere ait çok sayıda patent, tasarım tescil ve faydalı model belgelerine sahip olan firmamız bu amaçla ulaştığı standartları korumak ve yükseltmek için AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Şirketimizin faaliyet gösterdiği sektördeki rekabet ortamı, şirketimizi hedeflerine uyarlanmış ve istikrarlı bir şekilde öngörülen müşteri memnuniyeti ve performans sonuçlarını sağlayan etkin süreçlerin varlığını gerektirmektedir.

Dünya kalite standartlarında başarılı olabilmek için , teknolojiyi sürekli takip ederek sektörel gelişme ve iyileştirmeleri araştırarak eğitime önem verip , ürün ve hizmetlere uygulayıp adapte ederek ürün ve hizmet portföyünde yaratıcı ürün ve hizmetler sunmak

Müşterilerimizin beklenti ve isteklerini tam olarak anlayıp geçerli standartlar ve mevzuatlar da belirtilen şartları uygulayarak müşteri memnuniyeti sağlamak ve satış sonrası desteğini aksatmaksızın vermek

Sunduğumuz üründe kullanılan teknolojinin çevre uyumlu olmasında öncü olmak; çevreyi ve doğayı koruyup iyileştirici faaliyetleri destekleyerek çevre mevzuatına uymak

Ürünü üreten çalışanlarımızın mesleki eğitimini teşvik etmek , güvenliğini sağlamak için yürürlükteki İSG mevzuatına uymak

Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görmek

Ürün kalitemizi çalışma ortamına bağlı olarak en üst seviyede tutmak, ülke menfaatleri doğrultusunda sürekli iyileştirmek ve geliştirmek, politikamızdır.


MİSYON-VİZYON

Misyon; Müşteri memnuniyetini ve güvenini sürekliğini sağlamak için araştırıcı sorgulayıcı çözümleyici düşünce yapısında değişen dünya koşullarında insani değerlere ve çevreye saygılı üretim anlayışına sahip; profesyonel çalışan kadrosuyla bilgiye ulaşarak, bilgiyi üreterek ve bilgiyi hayata dönüştürerek uluslar arası standartlara uygun ürünleri piyasaya sunmaktır.

Vizyon; Tüm çalışanlarımızın katılımlarıyla beraber istikrar içinde büyüyen, küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, bilim ve teknolojiden sürekli faydalanan kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte sektöre yön veren firmalardan olmaktır.